2018 ROLAND HERO ÖDÜLLERİ

YARATICI. YENİLİKÇİ. GİRİŞİMCİ. İLHAM VEREN.

Roland DG'de, zekice performans gösteren en son teknolojiye öncülük ediyoruz ve bununla gurur duyuyoruz.

Bizi gururlandıran, bu teknolojinin başkalarına neşe getirmek, heyecan verici yeniliklere kıvılcım olmak, olumlu bir etki yaratmak ve dünyamızı daha parlak, daha renkli ve mutlu bir yer haline getirmek için kullanılmasıdır. Roland müşterileri bunu her gün yapıyor ve bunun kutlamayı hak ettiğini düşünüyoruz.

2018 yılı boyunca, Roland Hero’larımızı bulup onları kutlayacağız. Dünyanın* dört bir ucundaki Roland kullanıcılarının büyük projelerden küçük ayrıntılara kadar başardığı olağanüstü şeylerden ve daha önemlisi bu işlerin arkasındaki insanlardan bahsedeceğiz.

Ödüller, kutlamalar ve bir sürü yaratıcılık olacak.

ROLAND HERO'LARI​

Roland’ın müşterileri muhteşem. Onların yenilikçi atılımları ve değişmez bağlılıkları, meraklı girişimci ruhları ve macera hisleri, takımlarına olan bağlılıkları ve ailelerine olan sevgileri, bencil olmamaları ve takımı yönetme cesaretleri, detaycılıkları, tasarım ve yaratıcılık tutkuları, müşterileri için daha fazlasını yapma ve onları mutlu etme becerileri… Bunlar bizim ilham kaynağımız.

Ve bu yüzden onlara Roland Hero’ları diyoruz.

#ROLANDHERO HİKAYELERİ

Aile işletmelerinden tek kişilik işletmelere ya da start-up’lardan çok uluslu şirketlere kadar, Roland hikayenizi duymak ve tüm dünya ile paylaşmak istiyoruz.

11 NİSAN'DA LANSE EDİLİYOR
TAKİPTE KALIN

2018 Roland Hero Ödülleri resmi olarak lanse edildiğinde ilk duyan olmak için bekleme listemize katılın:

Roland Hero Ödülleri ile ilgili güncel haberleri almak istiyorum

* Yarışmaya katılmak için kişilerin Arnavutluk, Cezayir, Andora, Ermenistan, Avusturya, Azerbaycan, Beyaz Rusya, Belçika, Bosna, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Almanya, Cebelitarık, Yunanistan, Grönland, Hersek, Macaristan, İzlanda, Hindistan, İrlanda, İsrail, İtalya, Kazakistan, Kırgızistan, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Makedonya, Malta, Moldovya, Karadağ, Fas, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Tacikistan, Tunus, Türkiye, Türkmenistan, Ukrayna, Birleşik Krallık veya Özbekistan’da ikamet etmesi gerekmektedir.